top of page

IQOS İLUMA

IQOS İLUMA PRİME

IQOS Iluma nedir?

IQOS Iluma, pmi tarafından üretilen iqos cihazlarının en yeni alternatif sigarasıdır. Daha önce üretmiş olduğu iqos modellerinin eksiklikleri göz önünde bulundurularak daha şık ve pratik özellikler eklenmiş ve dünyaya satılmıştır. iqos iluma, iluma prime ve iqos iluma one modeli 3 model olarak lanse edildi. Yeni bir alternatif cihaz olarak üretilen bu cihaz, tasarımı ve özellikleri bakımından değişmiş olup, artık terea sigaralar ile birlikte kullanılmamaktadır. Şimdiye kadar iqos üretim cihazlarının kullanıldığı heets sigaraları yerini artık TEREA sigaralarına bırakmış durumda. Piyasaya sürülen bu yeni alternatif sigara iqos iluma iqos kullanıcısı tarafından büyük ilgi görmekte.

iqos iluma prime

IQOS Iluma özellikleri?

Yeni iqos modeli iluma ve seçenekleri, özellikleri iqos kullanıcılarının isteklerini karşılamakta olup memnun bırakmaktadır. Cihaz türkiye piyasasına girdiği günden beri kullanıcısını şaşırtan ve şık tasarımıyla aksesuar olarak kullanımı hayatımızın her köşesinde bizlere eşlik etmektedir.
IQOS iluma smartcore induction system olarak geçen yeni üretim cihazın özellikleri;


1. Adaptör şarj ömrü.
İqos iluma cihazların adaptör şarjı amper olarak güçlendirildiği için tek şarjta 18-20 dal terea sigara içimi sağlarsınız modele göre değişiklik sağlamaktadır.

2. S
martcore induction system çelik gövede ile ısıtma.
Yeni alternatif sigara iluma modeli eski sistem rezistans çubuğu ısıtmasına sön vererek çelik gövdeye geçmiştir. Bu sayede ısıtmada alınacak en iyi verimi elde ederek duman konusunda sizleri tatmin etmektedir.

3. Temizleme özelliği kaldırılmıştır.

iqos iluma cihazlar terea sigaralarla kullanılmaktadır. Terea sigaraların agız kısmı flitre ile kapalı olduğu için kuruyan tütün cihazın içine boşalmaz bu sayede cihazda temizleme gereği bulunmaz.